Strona główna linia Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny 2020
06.07
2020
Ogólnopolski Szczyt Energetyczny 2020

Podobnie jak przez kilka ostatnich lat, Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej [KIER] został poproszony o wsparcie merytoryczne podczas jednej z najważniejszych imprez polskiej branży energetycznej, Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego 2020. Arnold Rabiega -prezes zarządu KIER brał także czynny udział w debatach toczących się podczas konferencji.

Ograniczenia spowodowane pandemią nie przeszkodziły organizatorom cyklicznej imprezy Ogólnopolski Szczyt Energetyczny stanąć na wysokości zadania. W ścisłym reżimie sanitarnym odbyła się kolejna już edycja słynnej konferencji, która tradycyjnie zorganizowana była Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Dwa dni niezwykle interesujących debat na wszystkie najgorętsze tematy branży energetycznej z udziałem kluczowych osób z sektora biznesowego i rządowego. 

W debacie eksperckiej pod tytułem "Inwestycje w innowacyjność" wziął udział także Arnold Rabiega - Prezes KIER, gdzie dyskutował z innymi ekspertami na temat wyzwań jakie stoją przed rynkiem OZE, przyszłości technologii wodorowej czy roli magazynów energii w systemie elektroenergetycznym. W debacie udział wzięli także:
 

Michał Sznycera - Wiceprezes Zarządu Pracodawców Pomorza

Jakub Faryś - Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego

Andrzej Kojro - Prezes Zarządu Enea Operator

Radosław Kwiecień - Członek Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego

Paweł Niedzielki - Dyrektor w Nokia Solutions and Network

Bogdan Szymański - Prezes Zarządu Stowarzyszenie Branży Fotoeoltaicznej

Grzegorz Waluczkiewicz - Dyrektor w Port Czystej Energii


 

Pełna relacja foto z konferencji: http://osegdansk.pl/galeria-2020
Relacja video: https://www.youtube.com/watch?v=Mq9Z05-RkqY« Wróć
Subskrypcja