Strona główna linia Aktualności

Aktualności

Webinar: Rozwiązania regulacyjne w obszarze energetyki rozporszonej
05.09
2020
Webinar: Rozwiązania regulacyjne w obszarze energetyki rozporszonej

Szanowni Państwo,

Jako współorganizator serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium pt. "Rozwiązania regulacyjne w obszarze energetyki rozproszonej w Polsce i na Świecie", które odbędzie się 14 września 2020 roku o godz. 11:00.

Tematem przewodnim webinarium będą działania podejmowane w ramach projektu Gospostrateg Klaster mające na celu wypracowanie nowych regulacji wspierających energetykę rozproszoną w Polsce, przy szczególnym uwzględnieniu Klastrów Energii. Wśród omawianych tematów znajdą się propozycja nowej usługi systemowej samobilansowania w Klastrach Energii, zbiorowe/wirtualne korzystanie z mechanizmu opustów prosumenckich, umowy cPPA i regulacje dotyczące Linii Bezpośredniej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc na platformie internetowej należy się zarejestrować.

Do wszystkich osób, które zgłoszą swój udział, rozesłany zostanie link pozwalający wziąć udział w webinarium. Webinarium zostanie przeprowadzone za pomocą programu MS Teams.  Link do pobrania aplikacji (MS Teams działa również przez przeglądarkę, bez konieczności pobierania): https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/microsoft-teams/download-app

Agenda spotkania:
?« Wróć
Subskrypcja