Strona główna linia Oferta linia Centrum Aktywnego Monitorowania Energii

Centrum Aktywnego Monitorowania Energii

Centrum Aktywnego Monitorowania Energii (CAME) to nasz autorski projekt, który jest najwyższym stopniem samoświadomości energetycznej w przedsiębiorstwie. W ramach współpracy przeprowadzimy wstępny audyt obiektu, w ramach którego zarekomendujemy konkretną strategię działania, sugerując obszary, które powinny zostać poddane aktywnemu monitorowaniu zużycia energii.
 

Sprzęt, z którego korzystamy to zaawansowane technologicznie analizatory zużycia energii zaprojektowane specjalnie na potrzeby przemysłu. Odczytują one nie tylko chwilowy pobór energii, ale także jej jakość m.in. zapady napięcia czy wyższe harmoniczne. Dzięki temu wiemy nie tylko ile energii zużywa poszczególny ciąg technologiczny, ale także czy jakość dostarczanej energii jest zgodna z określonymi normami i nie zagraża bezpieczeństwu czy trwałości urządzeń. 

 

Co zyskujesz korzystając z CAME?

 Monitoring zakładu za pomocą zaawansowanych technologicznie analizatorów energii, które przekazują swoje odczyty do dostarczonego przez nas oprogramowania analitycznego.

 Weryfikacja poprawności wskazań licznikowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyeliminować błędne pomiary poboru energii, które zdarzają się zaskakująco często.

 Kontrola jakości dostarczanej energii elektrycznej w zakresie kluczowych parametrów.

 Wsparcie działu analitycznego KIER oraz wiele innych.

 

 

 

Chcesz poznać więcej szczegółów?


 

Subskrypcja