O firmie

O firmie
 

Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej [KIER] od 2015 roku roku pomaga przedsiębiorstwom oraz instytucjom rządowym i samorządowym w transformacji energetycznej.

 

W ciągu minionych lat zrealizowaliśmy szereg projektów związanych z farmami fotowoltaicznymi, farmami wiatrowymi, efektywnością energetyczną, ciepłownictwem i elektromobilnością.

 

Wiedza ekspercka, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty energetyczne.

Pomagamy inwestorom rozpocząć produkcję czystej energii, a odbiorców wspieramy w racjonalnym wykorzystaniu ciepła, energii elektrycznej i chłodu. Nasze opinie i artykuły wielokrotnie pojawiały się na łamach najważniejszych czasopism i portali branżowych. Regularnie występujemy w roli ekspertów w dziedzinie energetyki podczas prestiżowych konferencji gospodarczych.

Jeżeli chcesz stać się częścią trwającej rewolucji energetycznej i pragniesz zmniejszyć zużycie energii lub przejść na zeroemisyjne technologie wytwarzania, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.


 

 

 

Subskrypcja