O firmie

O firmie
 

W ciągu ostatnich lat realizowaliśmy wiele multidyscyplinarnych ekspertyz, analiz i audytów z dziedziny energetyki rozproszonej oraz efektywności energetycznej.


Naszą misją jest transformacja szeroko rozumianego sektora energetycznego w Polsce. Naszą wiedzą i doświadczeniem staramy się wspierać zmiany zmierzające ku świadomej, odpowiedzialnej i efektywnej gospodarce energetycznej. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda się zwiększyć wykorzystanie nowoczesnych i przyjaznych środowisku technologii wytwarzania energii. 

Pomagamy inwestorom rozpocząć produkcję czystej energii, a odbiorców wspieramy w racjonalnym wykorzystaniu ciepła, energii elektrycznej i chłodu. Nasze opinie i artykuły wielokrotnie pojawiały się na łamach najważniejszych czasopism i portali branżowych. Regularnie występujemy w roli ekspertów w dziedzinie energetyki podczas prestiżowych konferencji gospodarczych.

Jeżeli chcesz stać się częścią trwającej rewolucji energetycznej i pragniesz zmniejszyć zużycie energii lub przejść na zeroemisyjne technologie wytwarzania, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.


 

 

 

Subskrypcja